Taşımacılık Departmanımız

Ulusal ve uluslararası koşullarda taşımacılık hizmetleri için gerekli olan tüm yeterlilik belgelerini ilgili bakanlık ve kurumlardan almış olan şirketimiz , kendi öz varlığımız olan araç filomuzla Asya ve Avrupa'ya taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir.

Hizmetinize sunacağımız araçlarımız ithalatçı ve ihracatçı firmaların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup , vaktinde ve sağlıklı hizmet verebilecek durumdadır.

Hasarlarınızı teminat altına alabilmek için taşımalarımızın tamamı CMR SİGORTAMIZ AKTİV ASSEKURANZ MAKLER GMBH tarafından sigortalanmaktadır.

İthalat - İhracat Departmanımız


Yurt dışından yada yurt dışına , düzenli çıkışlar yaparak, ithal yada ihraç ettiğimiz emtiayı; güvenilir ve son derece cazip maliyetlerle size ulaştırmaktayız.

İthalatçı firmanın ihracatla ilgili tüm vesaiki tarafımızdan hazırlanır, işlemlere başlayabilmek   için ihracatçı firmanın tarafımıza sadece doldurarak göndereceği ihracat bilgi formu yeterlidir.

Türkiye sınırları içerisinde meydana gelebilecek arıza ve ihtiyaçları gidermek için 24 saat görevli servis araçlarımız hazır bulunmaktadır.